צילום מזון / צילום אוכל מקצועי

צילום מזון / צילום אוכל - צילום מזון הוא מאתגר עבורי, כל פרויקט מביא איתו משהו חדש, הרצון שלי להוציא מנה אשר תגרה את העין של הצופה, אם זה בקטלוג או בתפריט מודפס או אפילו אינטרנטי.

חשוב ביותר ביום הצילומים להכין מנות במיוחד לצורך הצילום, מנה שכל פרט בה חשוב כדי לספר לצופה את מקסימום ההנאה מהתמונה, צילום מזון עם סטייליסט/ית מזון משדרג את המנה לתוצאה יותר מגרה.

כצלם בתחום צילום מזון / צילום אוכל מקצועי אני מאותגר כל פעם מחדש ... והכי חשוב לי שהלקוח יהיה מסופק מהמוצר שנמסר לו.  מניסיוני תמונה טובה מוכרת יותר ולכן חשוב להשקיע כעסק לפחות פעם אחת צילום מקצועי למנות שהוא מוכר.

Food Photos
צילום מזון / צילום אוכל

צילום מזון לתפריט או לאתר ... כל מנה חייבת להיות בשיא שלה, כל דבר בדיוק רב במקום, מידת עשייה וכדומה, המנה חייבת להיות מגרה מאוד כי העין שלנו אוכלת לפני הביס הראשון.

צילום מזון לתפריט חייב להיות ברזולוציה גבוהה כדי שאם יהיה צורך להדפיס את התפריט או אפילו לפרסם את המנה על שלט חוצות עם מבצע שיביא מודעות לעסק ולמנות המוגשות בעסק, תמונה אחת שווה 1000 מילים.

בתחום צילום מזון מקצועי השימוש בפלאש (תאורה חיצונית מקצועי) הוא חובה, כדי לקבל צבעים עמוקים ויפים של המזון המצולם.

צילום מזון / צילום אוכל

צילום מזון למדיות החברתיות / אווירה ... התמונה צריכה להעביר סיפור שמתחבר לאוכל ולמנות שמוגשות והחוויה סביב השולחן.

צילום מזון לפוסטים בפייסבוק או לאינסטגרם עם טאצ' של אנושיות.

ביום הצילומים של צילום מזון בסופו שלל דבר הלקוח שלי מקבל מלא מכובד של חומרים ערוכים, תמונות מלוטשות ומוכנות לשיווק.

כצלם בתחום צילום מזון / צילום אוכל מקצועי אני יודע שבעלי העסקים שעבורם אני מצלם אוכל זוכים לפרסום איכותי יותר ולקוחות חדשים שמגיעים בעקבות פרסום המקצועי שמשקף את ההשקה של בעלי העסקים בנראות ברשתות החברתיות או באתר או בתפריט.

ההצלחה של העסק תלויה בהצגת תוכן איכותי של צילום מזון מקצועי וצילום אוכל ומעבר לכך בקידום ממומן מקצועי כדי להגיע לקהל יעד רחב של לקוחות חדשים.

קישור לסרטון של צילום מזון ביוטיוב