צילום אדריכלות / צלם אדריכלות

 צילום אדריכלות הוא אחד הצילומים המורכבים והמאתגרים שיש וכל פרויקט מביא איתו סיפור אחר

 ההבדל בין צילום אדריכלות לצילום גמר פרויקטים הינו צילום המאפשר לשים דגש ופוקוס על הנושא המצולם, דבר המאפשר

לחברה להציג את מוצריה בצורה ברורה וממוקדת, צילום גמר פרויקטים לפי נושא, כגון: דגש על השיש במטבח או על האלומיניום סביב החלונות הגדולים, הצילום הוא בעיקר עבור החברות השונות - חברות תריסים, אלומיניום, זכוכיות ועוד

.צילום גמר פרויקטים הינו אחד הצילומים החשובים ביותר עבור עסק, המאפשר לעסק להציג את היכולות שלו לביצוע העבודה

צילום אדריכלות | צלם אדריכלות

מעצבי פנים ואדריכלים אשר מזמינים את שירותי בתחום צילום אדריכלות ועיצוב פנים מצפים לקבל בתמורה ליום הצילום מבחר מגוון של זוויות מצולמות מהפרויקט המצולם, השימוש בתאורה עם פלאשים מאפשר לי להציג תאורה קיימת בדירה או המבנה ולהציג את גופי התאורה שנבחרו בהתאמה לחזון המעצבים או האדריכלים.

צילום ללא פלאשים מאפשר להציג את התאורה הטבעית הנכנסת לנכס או המבנה, הצילום מתבצע על ידי חשיפות שונות לתוצאות מירביות.

 

השימוש בציוד מתקדם של צילום אדריכלות לתוצאות מקסימליות הוא חובה, כדי לקבל תמונות רחבות שמציגות מרחב וגודל לעומת שימוש בעדשות זום שמאפשרות לראות פריטים בתקריב והשמת דגש על אלמנטים עיצוביים או בעלי טקסטורות מיוחדות.

חשוב לציין כי:

את תיאום  צילום אדריכלות חברתנו מבצעת באופן עצמאי מול הלקוחות שלכם, כך שאתם ממשיכים לעסוק בעבודה שלכם ואנו נגיש לכם את החומר הגמור מבלי שאתם תתעסקו עם הנושא כלל.

מומלץ לפני צילום פרויקט להכין את הלקוח ליום צילום ממושך, לפחות 4 שעות ועד ל 8 שעות, לפי הצורך של מזמין הצילומים, אם זה צילום אדריכלות שכולל גם צילום יום וגם צילום ערב ולילה.

קישור לסרטון שלי ביוטיוב בנושא

צילום אדריכלות מוזמנים להגיב